Która firma ubezpieczeniowa jest najlepsza?

system ubezpieczeń społecznych jest najważniejszym systemem opieki zdrowotnej w każdym kraju. W tym artykule przyjrzymy się bliżej trzem największym firmom ubezpieczeniowym w Polsce, aby pomóc Ci zdecydować, która z nich jest najlepsza dla Ciebie.


Odpowiedź na to pytanie podają nasi czytelnicy, którzy oddali swój głos w programie Marka Nr 1. W edycji 2020 ankiet już ponad 100 tysięcy. Zdecydował się na jednego z trzech liderów rynku AXA Ubezpieczenia TUiR S.A., Generali TU S.A. oraz Link4 TU S.A.. Eksperci oceniają, że wszystkie trzy firmy mają duże szanse na zwycięstwo.

Jakie ubezpieczenia warto mieć?

Najpopularniejsze jest ubezpieczenie samochodu, poza obowiązkowym OC, kierowcy wykupują AC. Autocasco w przeciwieństwie do OC jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Warto je mieć na wypadek kradzieży auta, a także stłuczki czy szkodliwych dla pojazdu warunków atmosferycznych.

Czy warto kupić polisę na życie?

Warto, bo da nam ona dodatkową pewność siebie i bliskich w przypadku naszej śmierci. Warto także pamiętać, że ubezpieczenie można kupić nie tylko dla siebie, ale również dla innych członków rodziny. Warto też podkreślić, że polisa na życie jest dobrą inwestycją także ze względu na możliwość odsprzedania jej lub umorzenia składki.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w PZU?

Odpowiedź jest prosta – składka miesięczna wynosi już od 61 złotych miesięcznie. Tyle kosztuje ubezpieczenie PZU P Plus, czyli najpopularniejszej polisy w ofercie tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Oferujemy też inne produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty przy zakupie większej ilości produktów lub ubezpieczeniu większej sumy ubezpieczenia.

Czy warta jest lepsza od PZU?

Według naszego rankingu, najlepsze pakiety OC samochodu oferują LINK4, Warta i PZU. Najwyższą pozycję zajmuje Link4 – 22,3 pkt. Druga jest Warta – 22 pkt., a podium zamyka PZU – 20,6 pkt. Warto wspomnieć, że wszystkie te towarzystwa ubezpieczeniowe mają bardzo dobre opinie wśród klientów.

Gdzie najtańsze ubezpieczenie na życie?

Sprawdzamy ofertę Generali.
Oferujemy ubezpieczenie życiowe w Generali za 20 złotych miesięcznie. Suma ubezpieczenia to 1000 zł, a więc jest to polisa ochronno-inwestycyjna. Dzięki takiej polisie możemy się czuć bezpieczniej i mieć pewność, że w razie naszej śmierci nasze bliscy będą mogli liczyć na pieniądze.

Za co należy się odszkodowanie z PZU?

Najczęściej chronione ubezpieczeniem zdarzenia to nieszczęśliwe wypadki, poważne zachorowania czy kontuzje. Niemal każda polisa na życie, w tym PZU, gwarantuje ochronę na wypadek niezdolności do pracy lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. Wystarczy wypełnić formularz online na stronie internetowej PZU i czekać na decyzję o odszkodowaniu – jeśli polisa była ważna w momencie zdarzenia.

Gdzie najtańsze ubezpieczenie na życie?

Na pewno nie w ofercie Generali! Za 20 zł miesięcznie możemy ubezpieczyć się na śmierć, a suma ubezpieczenia wynosi 1000 zł. Polisa ochronno-inwestycyjna? Nie są to pieniądze, które można by inwestować, a jedynie ochrona przed śmiercią.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website