Nationale Nederlanden (NN) oferuje szeroki zakres ubezpieczeń oraz funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. Klienci mogą zakupić m.in. polisę na życie, ubezpieczenie na wypadek chorób, ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu, NNW, polisę majątkową (na nieruchomość lub na mieszkania na wynajem), ubezpieczenie turystyczne, a także ochronę ubezpieczeniową dla dzieci i wiele innych polis.

Strategia biznesowa firmy skupia się na dostosowaniu oferty do potrzeb klientów i zmieniającego się świata. Firma NN to korzystne cenowo ubezpieczenia z jasnymi warunkami współpracy, dzięki którym zabezpieczysz siebie i swoich bliskich. Warto zadbać o swoją finansową przyszłość na wypadek nieprzewidzianych okoliczności i wybrać coś dla siebie wśród polis Nationale Nederlanden.

Jaki adres ma siedziba Nationale–Nederlanden?

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Nationale-Nederlanden znajduje się ubezpieczycieli na polskim rynku. Firma NN zabezpiecza przyszłość finansową ponad pół miliona Polaków. W całej Polsce znajduje się wiele placówek i przedstawicielstw Nationale Nederlanden, w takich miastach jak: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Gdynia, Gdańsk.

Siedziba: ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa

Jak skontaktować się z firmą Nationale–Nederlanden?

Chcesz zakupić polisę ubezpieczeniową, a może masz sprawę związaną z obsługą polisy np. zgłoszenie szkody, wypłata odszkodowania, zawiadomienie o cesji? Zadzwoń na infolinię firmy ubezpieczeniowo-inwestycyjnej NN.

Numer kontaktowy:

 • 801 20 30 40
 • 22 522 71 24

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z opcji zamówienia kontaktu. Wystarczy podać swój numer telefonu, a doradca ubezpieczeniowy pomoże Ci w zakupie polisy lub sprawach związanych z realizacją roszczeń z tytułu umowy ubezpieczenia.

Z profesjonalnym doradcą możesz spotkać się na żywo lub online – to Ty decydujesz. Już na pierwszym spotkaniu przedstawi Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb ubezpieczeniowych i możliwości finansowych.

Klienci mają także możliwość skontaktowania się z w sprawie wypłaty świadczeń przez adres e-mail info.swiadczenia@nn.pl, a w pozostałych sprawach info@nn.pl.

Ile za pobyt w szpitalu NN?

Klient przy zakupie decyduje o sumie ubezpieczenia na wypadek hospitalizacji w szpitalu. Może ona wynosić od 5 000 zł do 40 000 zł w zależności od wybranej oferty. To kwota na podstawie której wyliczane jest, jaka kwota jednorazowego świadczenia zostanie Ci wypłacone w przypadku pobytu w szpitalu.

Za każdy dzień w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku, jeśli trwał dłużej niż 3 dni ubezpieczony otrzymuje 600 zł. Ponadto, jeżeli pobyt w szpitalu jest dłuższy niż 14 dni ma on prawo do otrzymania dodatkowych środków nawet do 2 000 zł.

Jest możliwość zakupienia dodatkowego ubezpieczenia Plan na powrót do zdrowia po chorobie”), które obejmuje konsultacje specjalistyczne, pokrycie kosztów wizyt u specjalistów, badań laboratoryjnych, rehabilitacji ambulatoryjnej, diagnostyki. Natomiast dodatkowa polisa Rekonwalescencja po pobycie w szpitalu wskutek wypadku” uprawnia do dodatkowej wypłaty za każdy dzień rekonwelsacji zalecanej przez lekarza po przebytej operacji oraz do wypłaty pieniędzy za leki i produkty medyczne.

Zakres ubezpieczenia

W Nationale-Nederlanden zakres ubezpieczenia zależy od rodzaju zakupionej polisy. Warto zapoznać się z umową ubezpieczenia, aby poznać w przypadku jakich okoliczności możesz liczyć na wypłatę świadczenia lub odszkodowania. W przypadku wystąpienia wątpliwości warto skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym NN przez infolinię lub adres e-mail.

Nationale–Nederlanden specjalizuje się przede wszystkim w polisach na życie i zdrowie. Wśród nich znajdują się ubezpieczenie:

 • na życie,
 • na życie z inwestycją,
 • na wypadek poważnych chorób,
 • na wypadek nowotworu,
 • na wypadek cukrzycy,
 • na wypadek pobytu w szpitalu,
 • organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą,
 • ubezpieczenie NNW,
 • dla dziecka.

W NN znajdziesz także ubezpieczenia majątkowe nieruchomości i dóbr, takie jak ubezpieczenie domu i mieszkania i polisa mieszkania na wynajem, ubezpieczenie roweru i rowerzysty.

Jak wygląda zgłoszenie zdarzenia w Nationale Nederlanden?

Zgłoszenie zdarzenia w Nationale Nederlanden jest bardzo proste. Na stronie internetowej NN po przejściu w zakładkę “Zgłoś zdarzenie”, gdzie wybierasz rodzaj polisy. Następnie po wybraniu odpowiedniej opcji dostajesz informacje o tym, że zgłoszenia możesz dokonać samodzielnie przez konto “Moje NN”.  Po kliknięciu w przycisk “Zgłoś zdarzenie w Moje NN” zostaniesz przekierowany do strony, w której możesz zalogować na na swoje konto Nationale Nederlanden.

Zgłoszenia zdarzenia może dokonać także inna uprawniona do wypłaty świadczenia osoba (uposażony lub pełnomocnik) za pomocą formularza online.

Jak zgłosić pobyt w szpitalu Nationale Nederlanden?

Najwygodniejszym sposobem na zgłoszenie pobytu w placówce szpitalnej jest konto “Moje NN”. Po zalogowaniu się lub rejestracji konta będziesz mógł wypełnić zgłoszenie, a część Twoich danych zostanie uzupełniona automatycznie przez system. Co istotne, konto na Nationale Nederlanden daje możliwość śledzenia na bieżąco stanu Twojego zgłoszenia.

Jeśli nie posiadasz konta “Moje NN” możesz skontaktować się telefonicznie z konsultantem na numer telefonu 801 20 30 40 lub 22 522 71 24.

Jak sprawdzić polisę Nationale-Nederlanden?

Status swojej polisy możesz zweryfikować, dzwoniąc na infolinię Nationale Nederlanden pod numer 801 20 30 40 lub 22 522 71 24 lub za pośrednictwem poczty e-mail info@nn.pl.

Posiadacze konta “Moje NN” mogą sprawdzić swoją polisę, logując się na swoje konto. Tam nie tylko możesz sprawdzić zakres swojego ubezpieczenia, ale zgłosisz zdarzenie w polisie i sprawdzisz jego status. Inną funkcją jest analiza oszczędności w PPK oraz statusu płatności. Aby założyć konto wystarczy podać swój PESEL, numer telefonu, adres e-mail i wybrać hasło logowania.

Jak zrezygnować z polisy NN?

Jeśli chcesz rozwiązać umowę polisy w Nationale Nederlanden należy wypełnić specjalnie dedykowany wniosek, znajdujący się na stronie. Następnie wydrukowany wniosek wystarczy wysłać tradycyjną pocztą na adres: Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. ul. Topiel 12 00-342 Warszawa.

Możesz także zrezygnować z ubezpieczenia w dowolnym oddziale Nationale-Nederlanden.

Ubezpieczalnia NN – czy ma dobre opinie?

Ubezpieczenia i fundusze emerytalne oraz oszczędnościowe w Nationale Nederlanden cieszą się nieposzlakowaną opinią wśród klientów indywidualnych i ich rodzin. Konsultanci ubezpieczeniowi z pełnym profesjonalizmem doradzają w zakupie ubezpieczeń i na zapewniają ich kompleksową obsługę.

Czym się wyróżnia Nationale Nederlanden wśród konkurencji?

Przede wszystkim jakością świadczonej usługi i bogatą ofertą polis ubezpieczeniowych. Duże kwoty ubezpieczeń pozwalają na skuteczne zabezpieczenie swojej rodziny w razie nieprzewidzianych okoliczności. Z kolei programy emerytalne IKE i IKZE oraz kapitały pracownicze PPK pozwalają na generowanie oszczędności i budowanie poduszki finansowej na przyszłość.